یادگیری اصولی و آموزش طراحی قالب وردپرس

یادگیری اصولی و آموزش طراحی قالب وردپرس

آموزش طراحی قالب وردپرس به صورت کاملا اصولی و بهینه در این دوره تدریس می شود. این دوره جزو قدم های نهایی مسیر رشد طراحی سایت می باشد و پیش نیاز آن تسلط به کدنویسی Html۵ و Css۳ و همچنین تسلط به مدیریت سایت با وردپرس می باشد.

برای ورود به دنیای وردپرس، باید بدانید به تعداد مشاغل و کسب و کارها در دنیا می‌توان سایت طراحی کرد. هر سایت در کنار محتوا ویژه‌ای که دارد از لحاظ نوع قالب، رنگ بندی، عناصر زیبایی شناسی، افرونه‌های کاربردی، هدر و فوتر، اسلایدر، فروشگاه و… متفاوت است. کسب و کارهای مختلف با توجه به ویژگی‌هایی که دارند، می‌توانند به صورت تخصصی برای حرفه خود قالب تخصصی طراحی کنند.

در واقع آموزش طراحی قالب وردپرس به افراد این توانایی را می‌دهد که همه سلایق شخصی و کاربردی مخصوص کسب و کار خود را در سایت پیاده سازی کنند. مشاغلی که دارای رقابت تنگاتنگ هستند، این مشتری است که فروشنده خود را انتخاب می کند.

اگر قالب سایت‌تان را به صورت تخصصی طراحی کنید، کاربر می‌تواند به راحتی محصول و محتوای مورد نیاز خود را بیابد و تکرار خرید در سایت شما اتفاق بیافتد. شما در این حالت دارای مزیت رقابتی بسیار خاص نسبت به رقبا هستید.


پاسخگو امیر اصیل
آخرین به روز رسانی 1401/02/02
اعضا 1
فنی و مهندسی